Naše řešení

Chcete oslovit zdravotníky všech specializací, pacienty, či laickou veřejnost v oblasti zdraví a medicíny? Pomůžeme vám. Naše řešení tvoříme na míru a sednou každému.
Ozvěte se nám Chci vědět víc

Kvalita na prvním místě

Jedinečnost

Naše projekty jsou unikátní v mnoha ohledech. Velikostí našich databází uživatelů počínaje, přes šíři služeb, které můžeme našim partnerům poskytnout. Na portále proLékaře.cz je registrováno více než 40 000 lékařů a portál uLékaře.cz navštěvuje měsíčně více než 3000 návštěvníků.

Komplexnost

Zdravotnictví se neobejde bez mnoha profesí, ale ani bez pacientů. Na každou z těchto profesí, včetně pacientů, umíme komunikovat a každý uživatel u nás najde informace, které ocení. Partnerům pak dokážeme zajistit komplexní služby od navržení strategie až po její realizaci.

Odbornost

Naše vlastní redakce, kterou tvoří zkušení odborní redaktoři a více než 80 externích autorů a medical advisorů z řad lékařů, sester, farmaceutů, přírodovědců, studentů medicíny, ošetřovatelství 
a dalších specializací, ručí za odbornou správnost informací publikovaných v našich online médiích.

Solidnost

Na českém trhu působíme více než 15 let a za tu dobu jsme si dokázali vybudovat silné a pevné postavení. Naše online média se mezi odborníky těší velmi dobré pověsti a unikátní služba uLékaře.cz patří mezi první průkopníky distančního přístupu k pacientům u nás. Tisíce spokojených uživatelů jsou důkazem kvality této služby.

Naše řešení

Máme zkušenosti a know-how, které neustále rozvíjíme. Podívejte se na výsledky naší práce, díky níž si můžete i vy splnit své cíle.
Doporučené téma

Doporučené téma

Změní-li se u léků preskribce, je třeba o tom lékaře informovat. Cílenou komunikací a zajímavým obsahem jsme v tomto případě zaujali více než 1500 uživatelů.
Detail řešení
Online konference

Online konference

Pandemie COVID-19 zrušila řadu vzdělávacích akcí. Odborná lékařská společnost ji díky nám rušit nemusela – zajistili jsme její online přenos, včetně spíkrů ze zahraničí.
Detail řešení
Edukační video

Edukační video

Tradiční víkendové setkání pacientů se stejnou diagnózou jsme přesunuli do online prostředí. A výsledek? Trojnásobně vyšší účast.
Detail řešení

Marek Fáč

Obchodní oddělení

V MeDitorial je parta lidí, které jejich práce naplňuje. Stále vymýšlíme, jak být ještě lepší a jít dopředu. A to mě baví. Obchodu se věnuji již 19 let a vždy hledám cesty. Jestli vás na našem webu cokoliv zaujalo, dejte nám vědět a pojďme společnou cestou."

Vyplňte pár údajů, ozveme se vám.