Doporučené téma

Doporučené téma

Jak nejlépe přitáhnout pozornost

Pokud chcete informovat širokou veřejnost o určité problematice, tak nejlepším způsobem je informovat o ní aktuálně, kontinuálně a v kontextu. Přesně to vám umožní naše Téma na portálech proLékaře.cz, proSestru.cz a proLékárníky.cz.
Jedná se o samostatnou microsite zaměřenou na určitou problematiku, která je plněna obsahem v podobě odborných článků, ale i audio či video záznamů a může obsahovat i odkazy na odborné kurzy či časopisy. Doplněna je o logo partnera, který Téma podporuje a samozřejmostí je i reklamní prostor.

Léty prověřený úspech

První téma jsme na našich portálech zveřejnili již v roce 2009. Historicky nejvyššího úspěchu zatím dosáhlo téma s názvem HVP, condylomata a akutní respirační infekce, které má více než 82 tisíc zobrazení za rok.
Aktivních témat již máme více než 70 a každý rok vytváříme 7–10 nových
Ačkoliv by se mohlo zdát, že pro další již není prostor, opak je pravdou. Stále existují medicínské obory, které čekají na svoje témata, neboť si zaslouží větší pozornost v rámci mezioborové spolupráce. Nejen ty mohou být příležitostí právě pro vás.
Všechen obsah, který je v rámci Tématu publikován, je následně doručován cílové skupině prostřednictvím personalizovaného emailingu.

Použité služby

Funkční a účinné řešení najdeme pro
každého. Dosáhněte svých cílů pomocí
našich služeb.
Doporučená témata

Doporučená témata

Microsite s logem partnera zaměřená na určité medicínské téma a plněná odbornými články ze zahraničních studií, ale i z domácí či zahraniční praxe.
Více
Kongresové zpravodajství

Kongresové zpravodajství

Ne všichni se mohou vždy zúčastnit všech kongresů, které se konají. Naše odborné zpravodajství zaručí, že se důležité informace, které zazní, dostanou ke všem.
Více
Zpravodajství a mailing

Zpravodajství a mailing

Všechny informace, které publikujeme, dokážeme doručit našim uživatelům rovnou do e-mailu prostřednictvím našich zpravodajů. Správná informace se tak dostane ke správným specializacím.
Více

Marek Fáč

Obchodní oddělení

V MeDitorial je parta lidí, které jejich práce naplňuje. Stále vymýšlíme, jak být ještě lepší a jít dopředu. A to mě baví. Obchodu se věnuji již 19 let a vždy hledám cesty. Jestli vás na našem webu cokoliv zaujalo, dejte nám vědět a pojďme společnou cestou."

Vyplňte pár údajů, ozveme se vám.