Online konference

Online konference

Když se lidé nemohou setkávat

Příchod pandemie onemocnění COVID-19 na počátku roku 2020 znamenal radikální změnu v životě nás všech. Dosud neprobádaný koronavirus se šířil mezi lidmi, způsoboval onemocnění, o němž lékaři dosud neslyšeli a jediným způsobem, jak zamezit nákaze bylo omezení mezilidských kontaktů. Toto opatření se samozřejmě dotklo i vzdělávacích akcí, které do té doby neprobíhaly jinak, než osobně. Nejinak tomu bylo i s konferencemi zdravotníků, které se rázem přesunuly z konferenčních sálů a místností do online prostředí a tento trend trvá dosud.

Realizace

S prosbou o pomoc při organizaci a technickém zpracování jedné takové online konference se na nás obrátila jedna odborná lékařská společnost. Jednalo se o jejich každoroční akci, kterou uváděla předsedkyně společnosti.

V rámci naší spolupráce jsme zajistili celkem osm řečníků z celé ČR, kteří se online zapojili a byli po celou dobu konání konference divákům k dispozici. Diváci mohli posílat své dotazy prostřednictvím aplikace Sli.do a na konci konference byly všechny dotazy zodpovězeny.

Výsledky

Přímý přenos konference, který trval zhruba dvě hodiny vidělo online více než 70 lidí a další desítky ji shlédli ze záznamu, který je trvale umístěn na portále proLékaře.cz

Použité služby

Funkční a účinné řešení najdeme pro
každého. Dosáhněte svých cílů pomocí
našich služeb.
Eventy

Eventy

Náš svět není jen online. Zajistíme pro vás semináře či jiné vzdělávací akce, setkání pacientů i lékařů, aj. Pronájem prostor, zajištění spíkrů i natáčení – vše je v naší režii.
Více

Marek Fáč

Obchodní oddělení

V MeDitorial je parta lidí, které jejich práce naplňuje. Stále vymýšlíme, jak být ještě lepší a jít dopředu. A to mě baví. Obchodu se věnuji již 19 let a vždy hledám cesty. Jestli vás na našem webu cokoliv zaujalo, dejte nám vědět a pojďme společnou cestou."

Vyplňte pár údajů, ozveme se vám.