Příběh Meditorial

Víte, co se stane, když se potkají lékař, inženýr a programátor?
Ozvěte se nám Chci vědět víc

Od digitalizace...

Náš příběh začíná v roce 2004 kdy se MUDr. Tomáš Šebek s Ing. Rudolfem Ringelhánem rozhodli pustit do vlastního podnikání a spolu s hrstkou statečných začali digitalizovat lékařské časopisy odborných společností České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně.
Od digitalizace...

K telemedicíně

Během 15 let se společnost rozrostla na firmu střední velikosti, která dnes disponuje zázemím vlastní redakce čítající desítky odborníků, vytváří síť odborných online médií, která vzdělávají téměř všechny segmenty zdravotnictví i pacienty. V roce 2019 se z ní vyčlenila společnost uLékaře.cz, která se stala průkopníkem v distančním přístupu k pacientům a společně s MeDitorial má jediný cíl: vzdělávat a informovat zdravotníky, přispívat k medicíně 21. století, podporovat prevenci a vést pacienty k péči o vlastní zdraví.
K telemedicíně

Timeline

Startujeme

Od roku 2004 se začíná psát historie společnosti MeDitorial, s.r.o. Na počátku stáli zakladatelé MUDr. Tomáš Šebek a Ing. Rudolf Ringelhán, kteří se znali již z předchozího zaměstnání. Firma sídlí v Lékařském domě v Praze 2 a tvoří ji zatím pár lidí.

Ptačí chřipka

V březnu 2006 byl v ČR potvrzen 1. případ ptačí chřipky typu H5N1. Před rizikem vypuknutí epidemie této chřipky varovala o rok dříve WHO. Ne všechny informace, které se o problematice šířily, byly ověřené a medicínsky správné. MeDitorial proto zareagovala vytvořením prvního edukačního webu s názvem ptačí-chřipka.cz.

Spolupráce s ČLS JEP

O rok později navázala MeDitorial, s.r.o., partnerství s Českou lékařskou společností Jana Evangelisty Purkyně, která sdružuje lékaře, farmaceuty a další zdravotníky už od roku 1990. Spolupráce s tímto významným partnerem trvá dodnes.

uLékaře.cz

Ve stejný rok, kdy MeDitorial, s.r.o., navázala spolupráci s ČLS JEP, vytvořila další projekt primárně určený pacientům – uLékaře.cz. Portál, který dnes publikuje nejen informace o zdraví a medicíně, ale zejména poskytuje online lékařské poradenství a nabízí i službu objednání k lékaři.

proLékaře.cz

O čtyři roky později, v roce 2011, vznikl portál proLékaře.cz. Nejprve publikoval články z odborných lékařských časopisů odborných společností ČLS JEP, které převáděl z tištěné do digitální podoby, postupem času začal publikovat i vlastní obsah tvořený vlastní odbornou redakcí.

IMAMO

V roce 2013 jsme vytvořili první aplikaci, která slouží pro sdílení zdravotní dokumentace onkologických pacientek, konkrétně s rakovinou prsu, mezi jejich ošetřujícími lékaři napříč specializacemi.

Tisíce uživatelů

V tomto roce se počet registrovaných uživatelů na portále proLékaře.cz vyšplhal na číslo 17 500.

První e-learningový kurz

V tom samém roce jsme spustili historicky první akreditovaný e-learningový kurz pro lékaře. Tématem byla léčba psoriázy.

Podílíme se na printu

O dva roky později jsme se začali podílet na redakční přípravě a zpracování Časopisu lékařů českých ČLS JEP.

Rosteme

V tom stejném roce jsme spustili dva nové projekty proSestru.cz a proLékárníky.cz. Portál uLékaře.cz se osamostatňuje a stává se novou společností.

Veterináři

O rok později jsme spustili nový projekt veterinární-lékaři.cz, který je určen, jak jeho název napovídá, veterinárním lékařům.

Rozšiřujeme akrivity

V tomto roce jsme vydali první číslo tištěného časopisu Oborový speciál. První specializací, které jsme jej věnovali, byla kardiologie. V ten samý rok jsme vydali poprvé i náš další časopis – CMP Journal.

MED21

V roce poznamenaném pandemií COVID-19 se společnost MeDitorial stala součástí holdingu MED21.

Registrujeme desítky tisíc uživatelů

Počet registrovaných lékařů se v tomto roce vyšplhal na 42 000.

Proč zrovna my?

Smysluplnost, odbornost, spolehlivost a férovost – to jsou hodnoty, které vyznáváme a razíme nejen uvnitř našich týmů, ale i vůči našim partnerům, klientům a uživatelům. U nás máte vždy jistotu, že se vám dostane komplexních a kvalitních služeb, které vycházejí z našich znalostí nejen medicíny, ale i marketingu v online prostředí.

Marek Fáč

Obchodní oddělení

V MeDitorial je parta lidí, které jejich práce naplňuje. Stále vymýšlíme, jak být ještě lepší a jít dopředu. A to mě baví. Obchodu se věnuji již 19 let a vždy hledám cesty. Jestli vás na našem webu cokoliv zaujalo, dejte nám vědět a pojďme společnou cestou."

Vyplňte pár údajů, ozveme se vám.