Služby

Jsme váš spolehlivý strategický partner v oblasti digitálního marketingu.
Ozvěte se nám Chci vědět víc

Oslovíme každého

Multichannel

Vaše sdělení umíme dostat nejen k lékařům, sestrám a farmaceutům, ale i k pacientům s konkrétními diagnózami. Umožňuje nám to široké portfolio našich online médií. Díky spolupráci s portálem uLékaře.cz pak dokážeme sdělení dostat i k široké laické veřejnosti.

Chytrý Marketing

PR nebo tiskovou zprávu umí dnes napsat skoro každá agentura. My však jdeme dál. Díky znalosti našich uživatelů a jejich potřeb vám dokážeme navrhnout celou strategii komunikace s využitím našich online médií a nástrojů.

Snadná měřitelnost

Jednou z nepřekonatelných výhod online marketingu je jeho snadná měřitelnost. Samozřejmou součástí našich zakázek jsou pravidelné reporty o výsledcích dílčích i celkových částí vašich projektů.

Ověření uživatelé

V online komunikaci si nikdy nemůžete být 100% jisti, že ten, s kým komunikujete, je skutečně tím, za koho se vydává. U nás tu jistotu máte. Všichni naši registrovaní uživatelé jsou totiž ověření.

Jednotlivé služby

Našimi projekty pro odbornou veřejnost jsou portály proLékaře.cz
a proLékárníky.cz. Oslovit je můžete pomocí těchto nástrojů.
Kongresové zpravodajství

Kongresové zpravodajství

Ne všichni se mohou vždy zúčastnit všech kongresů, které se konají. Naše odborné zpravodajství zaručí, že se důležité informace, které zazní, dostanou ke všem.
Více
Aktuální téma

Aktuální téma

Microsite s logem partnera zaměřená na jednu diagnózu či určitý medicínský problém. Je plněna články na dané téma, které jsou určené laikům s cílem edukovat je, přispívat k prevenci a správné léčbě.
Více
Pacientský program

Pacientský program

Ucelený program pro pacienty, v jehož rámci se mohou nejen poradit s odborníkem na dané téma, ale i se prostřednictvím služby uLékaře.cz objednat na vyšetření.
Více
PR článek

PR článek

Reklamní článek, který má za cíl propagaci určitého výrobku či služby. Je vždy označen jako reklama.
Více
Video s lékařem

Video s lékařem

Video týkající se vybrané problematiky komentované lékařem či jiným zdravotníkem.
Více
Doporučená témata

Doporučená témata

Microsite s logem partnera zaměřená na určité medicínské téma a plněná odbornými články ze zahraničních studií, ale i z domácí či zahraniční praxe.
Více
Kurzy

Kurzy

E-learning je moderním způsobem vzdělávání nejen lékařů. Zpracujeme pro vás vámi vybrané téma a zajistíme akreditaci kurzu u odborných společností.
Více
Kazuistiky

Kazuistiky

Spojte se s těmi, které chcete oslovit, online a v přímém přenosu. Zajistíme pro vás technické zpracování i obsahovou náplň.
Více
Edukační weby

Edukační weby

Chcete oslovit určitý segment lékařů či lékárníků? Vytvoříme pro vás specializovaný web, který se bude věnovat tématům z pohledu vámi vybraných specialistů.
Více

Marek Fáč

Obchodní oddělení

V MeDitorial je parta lidí, které jejich práce naplňuje. Stále vymýšlíme, jak být ještě lepší a jít dopředu. A to mě baví. Obchodu se věnuji již 19 let a vždy hledám cesty. Jestli vás na našem webu cokoliv zaujalo, dejte nám vědět a pojďme společnou cestou."

Vyplňte pár údajů, ozveme se vám.